O firmie

AGRECOL sp. z o.o. jest polską firmą zajmującą się od ponad dwudziestu pięciu lat produkcją specjalistycznych nawozów oraz środków do pielęgnacji i ochrony roślin. Jako wiodący w kraju producent wyspecjalizowała się w profesjonalnym przygotowaniu szerokiego asortymentu nawozów oraz środków do pielęgnacji roślin dla wszystkich grup odbiorców począwszy od hobbystów po ogrodniczą produkcję towarową.

Ponad 1000 pozycji asortymentowych produkowane jest pod stałą kontrolą własnego laboratorium wyposażonego w najwyższej klasy sprzęt analityczny. Doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza czuwa nad produkcją oraz prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Firma AgrecolDbałość o środowisko naturalne zostało potwierdzone uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu zarządzania środowiskiem ISO 14001.

Najwyższa jakość wytwarzanych przez AGRECOL wyrobów zjednuje sobie uznanie coraz to większej grupy odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą. Dowodem niekwestionowanej atrakcyjności oferty są również liczne nagrody oraz wyróżnienia przyznawane na międzynarodowych targach oraz wystawach rolno – ogrodniczych i kwiaciarskich.

Szeroki asortyment, pełna dostępność oferty w sieci najlepszych hurtowni i sklepów oraz niewątpliwie najwyższa jakość i dobra opinia klientów o oferowanych produktach świadczy o wysokim prestiżu marki AGRECOL. Własny, nowoczesny i niezawodny transport, duża wydajność produkcji oraz odpowiednio przygotowane zaplecze magazynowe, gwarantują ciągłość dostaw.